Turnaj Roudnice nad Labem, neděle 8.4.2018

Skupina A
1 SK Střešovice 1911
2 FC Slovan Liberec
3 FK Pardubice
4 FC Tempo Praha
5 SK Roudnice nad Labem
Skupina B
1 FK Neratovice - Byškovice
2 FK Viktoria Žižkov
3 Junior Chomutov
4 Chemnitzer FC
5 FK Litoměřicko
#SkupinaHřištěVýkopZápasVýsledek
1 A #1 10:30A2FC Slovan Liberec - SK Roudnice nad Labem A5 2:0
2 A #2 10:30A3FK Pardubice - FC Tempo Praha A4 2:1
3 B #3 10:30B2FK Viktoria Žižkov - FK Litoměřicko B5 1:0
4 B #1 10:55B3Junior Chomutov - Chemnitzer FC B4 0:0
5 A #2 10:55A1SK Střešovice 1911 - FC Slovan Liberec A2 1:5
6 A #3 10:55A5SK Roudnice nad Labem - FK Pardubice A3 0:4
7 B #1 11:20B5FK Litoměřicko - Junior Chomutov B3 1:3
8 B #2 11:20B1FK Neratovice - Byškovice - FK Viktoria Žižkov B2 0:3
9 A #3 11:20A3FK Pardubice - SK Střešovice 1911 A1 9:0
10 A #1 11:45A4FC Tempo Praha - SK Roudnice nad Labem A5 2:0
11 B #2 11:45B3Junior Chomutov - FK Neratovice - Byškovice B1 0:2
12 B #3 11:45B4Chemnitzer FC - FK Litoměřicko B5 1:0
13 A #1 12:10A1SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha A4 0:4
14 A #2 12:10A2FC Slovan Liberec - FK Pardubice A3 0:3
15 B #3 12:10B1FK Neratovice - Byškovice - Chemnitzer FC B4 1:3
16 B #1 12:35B2FK Viktoria Žižkov - Junior Chomutov B3 1:1
17 A #2 12:35A4FC Tempo Praha - FC Slovan Liberec A2 2:0
18 A #3 12:35A5SK Roudnice nad Labem - SK Střešovice 1911 A1 3:0
19 B #1 13:00B4Chemnitzer FC - FK Viktoria Žižkov B2 3:2
20 B #2 13:00B5FK Litoměřicko - FK Neratovice - Byškovice B1 2:2
# Skupina AVRPBodySkóre
1 FK Pardubice 4 0 0 12 14:1
2 FC Tempo Praha 3 0 1 9 9:5
3 FC Slovan Liberec 2 0 2 6 7:3
4 SK Roudnice nad Labem 2 0 2 6 6:6
5 SK Střešovice 1911 0 0 4 0 1:21
# Skupina BVRPBodySkóre
1 Chemnitzer FC 3 1 0 10 7:3
2 Junior Chomutov 2 2 0 8 6:1
3 FK Viktoria Žižkov 2 1 1 7 7:4
4 FK Litoměřicko 0 1 3 1 3:7
5 FK Neratovice - Byškovice 0 1 3 1 3:10

Turnaj Roudnice nad Labem, nadstavbová část

Zlatá skupina o celkového vítěze
A1 FK Pardubice FC
A2 FC Tempo Praha
A3 FC Slovan Liberec
B1 Chemnitzer FC
B2 Junior Chomutov
B3 FK Viktoria Žižkov
Bronzová skupina o celkové umístění
A4 SK Roudnice nad Labem
A5 SK Střešovice 1911
B4 FK Litoměřicko
B5 FK Neratovice - Byškovice
#SkupinaHřištěVýkopZápasVýsledek
21 Z #1 13:30A1FK Pardubice - FK Viktoria Žižkov B3 8:0
22 Z #2 13:30A2FC Tempo Praha - Junior Chomutov B2 0:7
23 Z #3 13:30A3FC Slovan Liberec - Chemnitzer FC B1 1:1
24 B #1 13:55A4SK Roudnice nad Labem - FK Neratovice - Byškovice B5 4:1
25 B #2 13:55A5SK Střešovice 1911 - FK Litoměřicko B4 2:2
26 Z #1 14:20B2Junior Chomutov - FC Slovan Liberec A3 1:2
27 Z #2 14:20A2FC Tempo Praha - FK Viktoria Žižkov B3 4:0
28 Z #3 14:20A1FK Pardubice - Chemnitzer FC B1 3:1
29 B #1 14:45A5SK Střešovice 1911 - FK Neratovice - Byškovice B5 0:2
30 B #2 14:45B4FK Litoměřicko - SK Roudnice nad Labem A4 0:3
31 Z #1 15:10A3FC Slovan Liberec - FK Viktoria Žižkov B3 4:1
32 Z #2 15:10B1Chemnitzer FC - FC Tempo Praha A2 2:1
33 Z #3 15:10B2Junior Chomutov - FK Pardubice A1 1:4
# Zlatá skupinaVRPBodySkóre
1 FK Pardubice 2 0 0 12 11:1
2 FC Tempo Praha 1 0 1 6 4:7
3 Junior Chomutov 1 0 1 5 8:2
4 Chemnitzer FC 0 1 1 5 2:4
5 FC Slovan Liberec 1 1 0 4 3:2
6 FK Viktoria Žižkov 0 0 2 1 0:12
# Bronzová skupinaVRPBodySkóre
1 SK Roudnice nad Labem 2 0 0 9 7:1
2 SK Střešovice 1911 1 1 0 4 4:2
3 FK Neratovice - Byškovice 1 0 1 4 3:4
4 FK Litoměřicko 0 1 1 2 2:5

Turnaj Roudnice nad Labem, Soutěž o nejlepšího střelce

PořadíJménoKlub Počet branek
1. Jan Zelinger FK Pardubice 16
2. Lukáš Drobný FK Pardubice 7
2. Jan Dostál FK Pardubice 4
5. Lorenz Lennox Chemnitzer FC 4
5. Štěpán Fádler FK Litoměřicko 4
5. Filip Zicho Junior Chomutov 3
5. Matěj Kvaček FK Pardubice 3
3. Denis Mezera FC Tempo 3
5. Filip Hubený SK Roudnice nad Labem 3
5. Eduard Horig Junior Chomutov 2
2. Jakub Kessler FK Vikroria Žižkov 2
5. Lukáš Smrček FC Tempo 2
5. Matyáš Nagy FC Slovan Liberec 2
5. David Vacek FC Slovan Liberec 2
5. Jan Podzimek Junior Chomutov 2
3. Dan Beránek FC Tempo Praha 1
5. Jan Grégr SK Střešovice 1911 1
5. Daniel Vrážel FK Pardubice 1
5. Andreas Berkas Junior Chomutov 1
5. Ondřej Kupilík Junior Chomutov 1
5. Kateřina Kubátová Viktoria Žižkov 1
5. Lukáš Lavír Viktoria Žižkov 1
5. Vojtěch Čihák FK Pardubice 1
5. Jakub Eiselt Junior Chomutov 1
5. Lukáš Váňa FC Tempo Praha 1
5. Patrik Hron FC Tempo Praha 1
5. Filip Zářecký FK Pardubice 1
5. Samuel Novotný FK Neratovice - Byškovice 1
5. Timmy Pötzch Chemnitzer FC 1
5. Quentin Enold Pötzch Chemnitzer FC 1
5. Jakub Horák Viktoria Žižkov 1
5. Jan Podzimek Junior Chomutov 1
5. Jiří Brabec FC Tempo Praha 1
5. Luca Eismann Chemnitzer FC 1
5. Štěpán Sosna Viktoria Žižkov 1
5. Denis Kobr Sosna Viktoria Žižkov 1
5. Štěpán Lelek FK Neratovice - Byškovice 1
5. Adam Vlček FK Neratovice - Byškovice 1
5. Martin Palaščák FC Slovan Liberec 1
5. Martin Korpas FC Slovan Liberec 1
5. Matyáš Dostál FC Slovan Liberec 1
5. Filip Skokan FK Pardubice 1
5. Tomáš Rektor Junior Chomutov 1
5. Jan Kibal Junior Chomutov 1